מוצרים לשדרוג חווית הנסיעה בקורקינט חשמלי

קורקינט חשמלי הוא כלי שהיצרנים השקיעו הרבה מחשבה ופיתוח, מתוך רצון לייצר כלי נוח וטוב ככל האפשר. למרות זאת יש הרבה  תוספות נפרדות שאפשר לרכוש בנפרד ובאמצעותן לשדרג את חווית הרכיבה על הקורקינט החשמלי, ולמרבה הפליאה כל זה לא במחיר זול להפליא של כמה עשרות שקלים בודדים. בכתבה זו נסקור לכם כמה מאותם מוצרים מומלצים שאחרי שתתחילו להשתמש בהם לא תבינו איך רכבתם עד היום.

מגני גלגל עם תאורה

מגני גלגלים הם מזמן יותר ממשהו שנועד לתפוס תשומת לב, במיוחד לרוכבים למרחקים ארוכים. המגנים עוזרים לשמור על הגלגלים מבוץ וליכלוכים, מונעים מהגלגל לחטוף מכות ולהרטב מגשם. המגנים קלים מאוד להרכבה והינם כשלעצמם פריט חשוב בכל קורקינט. אם נוסיף לכך את העובדה שלמגנים אלה יש פנסים שעוזרים לאנשים לראות אותנו בלילה נקבל פריט חובה בכל קורקינט.

לרכישת המגנים הקלק פה.

שלט אלקטרוני לפעמון ותאורה

קל להשיג פעמון ותאורה לקורקינט אבל ברוב הקורקינטים החשמליים אין כלי שמאפשר בלחיצת כפתור להפעיל את האמצעי. על כך בא לחפות השלט הזה שמתחבר לכידון הקורקינט ומאפשר בלחיצת כפתור להדליק את הפנס, לאותת לכיוון הנסיעה וכמובן לצפור כדי לעדכן אנשים שאתה קרוב אליהם ולעזור להם לשים לב אליך.

לקניית השלט לחץ כאן.

מתקן נשיאה לפלאפון

כולנו התרגלנו כבר מזמן שהפלאפון נמצא לנו מול העיניים. אומנם ברור לכולם שבזמן נסיעה על הקורקינט אנחנו לא משחקים בפלאפון אלא מסתכלים על הדרך, ועדיין כיף לסוע עם מוזיקה ולהחליף שיר בלי להתאמץ, או לענות לשיחה בקלות. לשם כך הבאנו את מתקן הנשיאה הזה שבקלות אפשר להתקין על הכידון של הקורקינט ולשים את הפלאפון מולנו בזמן נסיעה.

לרכישת הסטנד לפלאפון לחץ פה.

סבל לקורקינט חשמלי

לעיתים אנו נדרשים לקחת איתנו חבילות גדולות יחסית לנסיעה על הקורקינט החשמלי שלנו, במקרים כאלה אין דבר שיעזור לנו יותר מסבל. באמצעות התקנה פשוטה אפשר להרכיב את הסבל על הקורקינט ואם נדרש אפשרי גם לחבר אליו סל ואז בכלל נוח להעביר דברים. מומלץ במיוחד לאנשים שמשתמשים בקורקינט החשמלי שלהם לשליחויות, וצריכים מקום לשים בו את החבילות שהם סוחבים. בעלות של עשרות שקלים בודדים ללא ספק זו אחת ההשקעות הטובות יותר כתוספת לקורקינט חשמלי. הסבל מתאים לקורקינט חשמלי עם כיסא.

לקניית הסבל לחץ כאן.

תיק לקורקינט

יתרון גדול של הקורקינט זה העובדה שהוא קל משקל ולא מאסיבי מידי, אבל זה גם חיסרון כשצריך לסחוב משקלים. לצורך זה יש תיק קדמי לקורקינט. בתיק אפשר לשים חפצים בצורה שלא תוציא את הקורקינט מאיזון וכך לנסוע בצורה בטוחה. אמנם בתיק אי אפשר לשים דברים גדולים מידי, אך להרבה מאוד דברים הוא יתאים ויהיה מעולה.

לקניית תיק לקורקינט חשמלי לחץ פה.