מדריך לקניית קורקינט חשמלי

הטווח מתייחס למרחק בו קורקינט יכול לעבור כשהוא מופעל באמצעות סוללה. טווח הקורקינט החשמלי שלך תלוי בכמה גורמים, כולל כוח המנוע, משקל הרכיבה, משקל הקורקינט, תנאי מזג האוויר, מצב ומהירות ממוצעת. הטווח נקבע על ידי הסוללה, אך משתנים כמו משקל הרוכב, משקל הקורקינט, השטח והמהירות יכולים גם הם להשפיע על הטווח.

אתם מחפשים קורקינט חשמלי שמציע את הנוחות המרבית לנסוע ולהעביר דברים

קורקינט חשמלי בעל ביצועים גבוהים יכול להתמודד עם עד 300 פאונד, בעוד קורקינט חשמלי בעל ביצועים גבוהים יכול להיות מסוגל להכיל 500. רובם מציעים כי עבור קורקינט חשמלי, אתה צריך לטווח של לפחות 10 מיילים בתשלום, כאשר חלקם שוברים ארבעים.

כדאי לחפש קורקינט שמציע תכונות מקסימליות במחיר מינימלי ואיכות אופטימלית

אתה לא צריך לדאוג לקורקינט Currus Motors מכיוון שהכלכלה ידידותית לתקציב ומצוידת בתכונות הטובות ביותר שאתה יכול לאחל להם. קורקינטים חשמליים חזקים לרכב מתחילים בכ- 700 $ לאופציה מוצקה ברמת הכניסה ועולים ל -2,500 $.

קורקינטים חשמליים מציעות דרך לנוע חמש פעמים מהר יותר מאשר לטייל בעיר תוך היותן ידידותיות לסביבה

מהנות וזולות. מהירות, משקל, גודל, טווח, אמינות ועלות הם רק חלק מהגורמים שעליך לקחת בחשבון בעת רכישת קורקינט אלקטרוני. להלן מספר המלצות מובילות לקורקינטים חשמליים בטווח המחירים שבין 10,000 ל -500 דולר, מקורקינטים חשמליים כתער ועד לעגלות אופניים, עם מאפייני העיצוב הטובים ביותר ואיכות הביצוע.

במדריך זה

ניסינו לעזור לך להבין מה חיוני בכדי להבטיח שתבחר את הקורקינט החשמלי הטוב ביותר עבורך. מהירות, טווח, גודל, משקל, קיבולת, טווח חיי סוללה, אמינות טווח, תחזוקה, אחריות ועלות הם רק חלק מההיבטים שעליך לשקול לפני רכישת קורקינט אלקטרוני.

חלק מהתכונות של קורקינט חשמלי חשובות ורלוונטיות לך יותר מאחרות

לדוגמא, אם אתם רוכבים בשטח שטוח ולא מתכוונים לרכוב בגשם, אינכם זקוקים לבלמים המונעים על ידי מנוע וצמיגים המגיעים עם קורקינטים יקרות יותר. שיקולים ספציפיים עליהם עליכם לחשוב הם אמינותו של הבלם החשמלי, הסבירות שהצמיג יתפוצץ אם הוא נמוך מדי, כמה מוצק הוא, טווח החיים של הסוללה החשמלית, אך גם איכות האור, איכות הנהיגה (תלוי בסוג הגלגל ובגודל הגלגל), המתלים והקורקינט שלך תהיה רועשת או לא.

גורמים אלה חוזרים לסוג הדגם ולאיכות הבנייה של הקורקינט חשמלי שלך

איזון בין גורמים אלה על סמך האופן שבו אתה משתמש בקורקינט האלקטרוני שלך ונסה לבחור את הגרסה המתאימה ביותר עבורך. ניתן להתאים גורמים אחרים בהתאם לאילו אביזרים אחרים תבחרו להוסיף לאחר הרכישה לקורקינט חשמלי שלכם.

ככלל אצבע

רמת האיכות של קורקינטים אלקטרוניים משתפרת עם עליית מחיר. אין זה אומר שלא תמצאו מוצרי מציאה המספקים תמורה מצוינת לכסף, אך זהו המחיר בו מציע האסקוטר את הטוב ביותר מבחינת טווח, מהירות, חוסן, נוחות ובטיחות. קורקינט חשמלי בסך 200 דולר לא תספק את כל התכונות הנ"ל של קורקינט אלקטרונית, ואילו בהכרח ייבנה, יורכב ויצויד מחיר של, למשל, 1,000 דולר ומעלה כדי לענות על כל צרכיך.

קורקינט למבוגרים יוקרתי עולה כ- 600 $

אך אתה מקבל יותר תכונות אם אתה מוציא יותר מזה. קורקינטים חשמליים עם מנועים תאומים הם חזקים יותר ממנועים בודדים ובחירה טובה יותר עבור אלה המתגוררים באזורים עם גבעות רבות. טווח המחירים מוגבל על ידי ביצועי מנוע, מהירות מוגבלת, טיפול קל, טווח מינימלי ואידיאלי לשימוש פנאי קל, אם לא יותר.

לקורקינט החשמלי לוי יש תצוגה בהירה וקלה לקריאה באור יום ופונקציית בקרת שיוט מעשית, כך שלא תצטרכו ללחוץ על דוושת התאוצה למרחקים ארוכים. משקלו 245 קילו ומסוגל להגיע למהירות מרבית של 22 מייל לשעה בזכות מנוע משודרג של 500 וואט.

ל- Unagi Model One E500 יש גם מנוע מתחת לגלגלים המאפשר לו לשוט במעלה הגבעות יותר מכל דגם אחר שבדקנו

המתלה של הקורקינט האלקטרוני הזה עובד כמו ברכב ומחליק מהמורות וזעזועים. קורקינט  חשמלי זו מכוונת לסוללת ליון-יון עם 3.6 וולט, 87ah (3,132Wh) עם תאי סמסונג חזקים, המקבילה לטווח של כ -20 מייל בטעינה אחת.

תלוי באופן השימוש בקורקינט שלך

כדאי לך לשקול הכללת מתלים. קורקינטים חשמליים עם צמיגים גדולים ומלאי אוויר ומתלים מבטיחים נסיעה חלקה יותר מקורקינטים עם צמיגים קבועים וללא מתלים. חשוב כיצד אתה נוסע בכבישים עם שטח מחוספס, והמתלים צריכים להיות שיקול חשוב בקניית קטנוע חשמלי.

יהיה עליך לבדוק גם את החוקים במדינת מגוריך לפני שאתה נוהג בקורקינט בכדי להבטיח שמקיימים את כללי הבטיחות

קורקינט חשמלי אינן דורשות תחזוקה שוטפת עבור רוב חלקיהן, אך אתה עדיין זקוק לצמיגים ולברגים מסוימים. דבר נוסף של DIY שיש לזכור הוא כי אין תשתית טובה לקורקינטים חשמליים שיהיה להם תעשיית תיקונים בכל צורה שהיא, ולכן האפשרות הטובה ביותר לתחזוקה ותיקונים היא לעשות זאת בעצמכם.

יצרנים רבים מבצעים שינויים בעיצוביהם

כדי להפוך דגמים מסוימים של קורקינטים לחוקיים על הכביש, כגון הוספת מערכת דוושות או אופטימיזציה של כוח המנוע או המהירות המרבית של הקורקינט. רוב קורקינטי הכביש החוקיים מתפרסמים על האריזה כ"חוקיים ", וזו נקודת מכירה נפוצה עבור אנשים המתכננים להשתמש בקורקינט החשמלית שלהם כדרך התחבורה העיקרית שלהם.

מדריך מקיף למתחילים זה

הוא המשאב האולטימטיבי לרכישת קורקינט חשמלי. תוכלו ללמוד על מחירים, שיעורים, תכונות, מה לקחת בחשבון, טיפים על נהיגה, תחזוקה, בטיחות, חוקים, רכיבים, חלקים, מיקרו ניידות והיסטוריה של קורקינטים חשמליים כדי להשיג כלים שיעזרו במחקר שלכם ברכישה.