איך לנעול נכון קורקינט חשמלי

דף זה מספק מידע כיצד לנעול נכון את הקטנוע או האופניים החשמליים שלך. מטרתנו היא למנוע גניבות מסוג זה ולהבטיח שהקורקינטים יישארו בטוחים ושמישים.

עם כניסת הקורקינטים החשמליים לשימוש נרחב בישראל, התגברה מאוד תופעת גניבת קורקינטים. בניגוד למכוניות שקשה מאוד לגנוב, קורקינט הוא כלי קל שפשוט לקחת. בזמן שאתה נועל את הקורקינט חשמלי שלך, הנה מה שאתה צריך לקחת בחשבון:

וודאו שאתם משתמשים במנעול חניה המתאים לסגנון הקורקינט שלכם. כאשר אתם קונים מנעול, שימו לב להבדל בין סוגי המנעולים ותבחרו במנעול המתאים יותר לקורקינט שלכם.

ההמלצה שלנו היא על שלושה סוגי מנעולים 

מנעול שרשרת חזק

שרשרת עבה מאוד, עם מנעול חזק. את השרשרת כמעט בלתי אפשרי לחתוך, בטח לא עם אמצעים פשוטים כמו מספריים או מזמרה. המנעול עם צירוף של 5 מספרים כך שקשה מאוד לנחש את הקוד, והוא ניתן לאיפוס כל פעם שתרצו. חוץ מזה לא תצטרכו להסחב עם מפתחות לאורך כל היום, רק תצטרכו לזכור את הקוד. הכבל הוא באורך מטר, מה שנחשב ארוך במיוחד ומאפשר לחבר את הקורקינט כמעט בכל מקום בצורה נוחה ובטוחה. 

זהו מנעול מאוד חזק וקשיח שקשה לחתוך ולפרוץ. היתרון שלו- הקשיחות, הוא גם החסרון שלו. בגלל הקשיחות הזו יהיה קשה לאלתר מקומות חנייה לקורקינט שלכם. אבל אם לקורקינט החשמלי שלך יש מקום מסודר לחנייה ואתם יודעים שהמנעול יצליח להתחבר לשם כמו שצריך, זו אופציה מצויינת.

זה הסוג הטוב ביותר של מנעול לקורקינט חשמלי. מנעול זה משלב את החוזקות של המנעולים הקודמים ומוסיף עליהם עוד אבטחה של אזעקה. המנעול כולל שרשרת ארוכה במיוחד באורך של 1.2 מטר כאשר בסופו יש מנעול מפתח רגיל. אל המנעול מחוברת מערכת אזעקה שכשהיא מרגישה שמנסים לפרוץ את המנעול היא מתחילה להתריע ולהזעיק את בעלי הקורקינט. מנעול זה תוכלו למצוא גם בצורת שרשרת וגם בצורת מנעול U, שימו לב שמנעול השרשרת מומלץ בהרבה והאזעקה שלו גם עובדת יותר טוב. זה אומנם מנעול קצת יותר יקר מהשאר אבל הוא מבטיח לך שקט נפשי בצורה הכי עמוקה שתוכל לקבל לגבי בטיחות הקורקינט שלך.

הקפד לפתוח את הקורקינט שלך בצורה מאובטחת. יש יותר מדי דרכים לפתוח קורקינט. כדי לבטל את הנעילה ולנעול מחדש בבטחה, השתמש בטלפון כדי לפתוח או לנעול את הקורקינט שלך.

אם הגלגל הקדמי שלך גדול מ- 12 אינץ ', בדוק שוב את המנעול הקדמי של הקורקינט שלך והוסף מנעול U. אמצעי זה מונע הנעת גלגלים ברחוב או במדרכה.

שים לב שנעילת הקורקינט שלך למושב שלך או שימוש במנעול המשתרע לאזור הנוסעים שלך אינו מספיק. אם אתה משאיר אזורים אלה נגישים, גנב יכול לפרוץ ופשוט לקחת את הקורקינט שלך בלי להשאיר כלום.

נעילת קורקינט על הקרקע לרוב אינה יעילה. נעילת הגלגל הקדמי בטוחה יותר מאשר נעילת הקורקינט על המעמד.

וודא שאף אחד לא נמצא בקרבת מקום כשאתה פותח את הקורקינט שלך, מחנה אותו ברחוב או נועל אותו מחדש. אתה תמיד צריך לנעול את הקורקינט שלך אם אתה משאיר אותו ללא השגחה. אנו מקווים שמידע זה מקל עליך לנעול את הקורקינט בבטחה.

פנו מקום לקורקינטים אחרים

כדי להבטיח שגם קורקינטים אחרים יכולים לנוע בחופשיות, אנו רוצים להזכיר לכם כי האדם הראשון שהגיע למקום של קורקינט לא נעול או חונה יפתח את המכונית, או להחנות קורקינט חדש מול או ליד הקורקינטים שהיו במקום קודם לכן.