אודות

אתר "קורקינטים" הינו האתר הייעודי הראשון בישראל למסחר פרטי בקורקינטים חשמליים חדשים ומשומשים.

ענף כלי הרכב החשמליים לא הומצא אתמול אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שכל יום נוספים עוד ועוד כלי רכב חשמליים ברחובות ערינו, כלי רכב "מוזרים" בשלל צבעים וצורות משונות שמרימות גבות ומסובבות ראשים.
 
בין כלי הרכב החשמליים ניתן למצוא את האופניים החשמליות, הסקייטבורדים החשמליים, ומכשירי הסאגווי. אך מכל אלו ניתן לומר ללא ספק שכלי הרכב החשמלי שכבש את רחובות ארצנו הוא הקורקינט החשמלי.
 
הקורקינט החשמלי הממונע מציע פתרון דו גלגלי יעיל ומותאם לאורח החיים במדינתנו - הקורקינט הממונע מהיר, חסכוני, לא דורש רישיון, זול לתחזוק ולא מזהם את הסביבה. 
משפחת הקורקינטים הממונעים מתחלקת לשתי קטגוריות- קורקינטים שמונעים על יד בנזין/דלק וקורקינטים שמונעים על ידי חשמל.קורקינט הבנזין אינו חוקי במדינת ישראל ומי שנתפס נוהג בו צפוי לקנסות ולהחרמתו על כן אנו לא מעודדים שימוש בו ולא מציגים אותו באתר. 
 
מנגד, קורקינט חשמלי מוכר על ידי רשויות החוק ונמצא בהליכים של חקיקה ותקינה, עובדה שעזרה לו לתפס מקום מרכזי בשגרת חיינו ולשטוף את הרחובות.
 
אתר זה מציע פלטפורמת מסחר מקוונת תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וידידותית למשתמש ואת כל הכלים הדרושים לשם פרסום הקורקינט החשמלי שלכם או לקניית קורקינט יד שנייה.
 
הפרסום, השימוש והמידע המוצג באתר חינמים לחלוטין לכל המשתמשים.
באתר מפורסמים כל סוגי הקורקינטים שיש כיום בשוק וכן טיפים ועצות לקנייה חכמה.
 
אם אתם רוצים למכור את הקורקינט החשמלי שלכם או לקנות קורקינט חשמלי יד שנייה זה המקום בשבילכם. אנו מקווים שתמצאו את כל האפשרויות המוצעות כאן מועילות ואת התשובות לכל השאלות.
  
 
 
אז תהנו וסעו בזהירות. 
 
                                                    צוות אתר "קורקינטים".